Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3811
Stary 11.05.2024, 23:45
I pomyśleć, że mogliśmy mieć to co Lechia ma obecnie... Jak tu pisał członek RN Socios, zadecydowały względy wizerunkowe i reputacyjne. Przecież to jest śmieszne... Jakby tak patrzeć na piłkę to nie byłoby połowy klubów w premier league, bo wyciągnięto by tym różnej maści biznesmenom jakieś powiązania czy machinacje finansowe. Królewski ma idee żeby zmieniać piłkę, być tym jednym etycznym i niestety rykoszetem oberwała Wisła. Bo coś się JEMU nie podobało, ale w d.. miał cały klub jak widać.

Życie niestety czasem polega na tym, że trzeba wybrać mniejsze zło, że nie ma idealnych rozwiązań, że nie ma idealnego inwestora, że trzeba trochę nagiąć swoje sumienie dla większej korzyści. Tylko, że ten chłop ma takie ego, że tego nie zrobi. Każdy by chciał rycerza na białym koniu, ale się nie zawsze da... Lechia postąpiła rozsądnie i spija tego efekty teraz.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 11.05.2024 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując