Punkt 3 nie ma dla nas absolutnie żadnego znaczenia w kwestii samego awansu do baraży.
Pulpet napisał(a):

Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz...
Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta.
Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją...
|
Kolega chyba ma dziury w pamięci i to duże..przez ostatnie 12 lat to byś z 50 lekko takich spotkań wymieni.
Legia 0-7 za Stolarczyka
Lech 0-5 za Guli
Śląsk 0-5 za Guli
Legia 0-5 za Smudy
Płock 0-3 za Skowronka
I w końcu np Puszcza 1-4 za Sobolewskiego