Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 11.05.2024, 23:11
Punkt 3 nie ma dla nas absolutnie żadnego znaczenia w kwestii samego awansu do baraży.

Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz...

Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta.
Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją...
Kolega chyba ma dziury w pamięci i to duże..przez ostatnie 12 lat to byś z 50 lekko takich spotkań wymieni.

Legia 0-7 za Stolarczyka
Lech 0-5 za Guli
Śląsk 0-5 za Guli
Legia 0-5 za Smudy
Płock 0-3 za Skowronka
I w końcu np Puszcza 1-4 za Sobolewskiego
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.05.2024 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując