Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 11.05.2024, 23:08
WSE napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz pokazał różnice między drużyna na poziomie ekstraklasy a drugą na poziomie niestety pierwszej ligi. Lechia grała swój mecz i niestety statystyki to tylko potwierdzają. Mimo że w ostatnich minutach wynik był na styku to jednak Lechia wygrała zasłużenie. Chyba około 70min Wisła miała tylko jeden strzał celny w drugiej połowie... No to czym tu mówić. Grając siebie, przy takiej publiczności nie można tak grać. Moim zdaniem ten mecz to może być Waterloo Wisły w tym sezonie. Czerwone kartki, pauzy, następny mecz z cyganami w gazie... Sami sobie zgotowaliśmy ten los. Tylko cud nas może uratować.
5 cudów, będąc dokładnym:

1) Wygrana z rozpędzonym jak TGV GKSem
2) Wygrana z Termaliką (jeśli ktoś napisze, że BBT nie gra o nic, to tylko przypomnę Sosnowiec sprzed roku i jakie to miało znaczenie)
3) Łęczna nie wygra z Polonią
4) Wygramy 1 baraż
5) Wygramy 2 baraż


No jakby to powiedzieć... no chyba nie w tym sezonie.

edit:
ok, punkt 3 można wykreślić. Poprawia to nasze szanse o jakiś 1%
Ostatnio edytowane przez Elendil : 11.05.2024 o godz. 23:19.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując