wiesniak842 napisał(a):

|
Dziewieciu w dzisiejszym meczu. Tylko dlatego, ze nie gral Bobcek. Normalnie dziesieciu.
|
Tak coś czułem, że oni po przejęciu i spadku kompletowali wszystkich na nowo. Dzięki za odpowiedź.
No nic szkoda, że te mityczne zgranie się zespołu oraz 1 liga jest trudna dotyczy tylko nas.