wiesniak842 napisał(a):

Żenada, to przypomina Liczkę po pierwszym od dawna przegranym meczy u siebie chyba 2-4 z Dyskobolią czy Bełchatowem, na co odpowiedział, że takie mecze się zdarzają.
Chłop do wyjebania na już, żeby się jeszcze dało uratowąć te baraże.