|
Nie pamiętam kiedy widziałem tak totalnie zdominowaną przez rywala Wisłę. Nawet w złotych czasach z Barcą czy Lazio więcej grali.
KAŻDY piłkarz Lechii był na swojej pozycji 2x lepszy niż nasz...
Ich trzy gwiazdy Kapić, Chlań i Mena przyszły z łotewskiej Valmeiry. Strzelam - chociaż nie wiem - że mogą mieć tego samego agenta.
Chyba opowieści o magicznym notesie magicznego Kiko właśnie się źle starzeją...
|