|
Rude Ramirez Omrani Bregu Basha Żyro Sapała Junca Villar Eneko Goku tym panom po sezonie podziękować trzeba.
Duda Krzyżanowski Colley próbować sprzedać.
Baena i Alfaro jeśli zjawi się ktoś chętny to również pożegnać bez żalu.
Budować zespół wokół Carbo Rodado Gogoła i niestety Urygi.
Optymistycznie patrząc że wszystko powyżej się spełni to:
W bramce względny spokój daje Cziczkan. Środek obrony Uryga Łasicki wróci Skrobański do tego kogoś dokupić. Lewa strona Szot i ewentualnie ten Mikulec z Resovii. Na prawej Jaroch i dokupiłbym Zarówny z Chrobrego. Środek pola Carbo Gogół Talar Olejarka tu marzy mi się Bartlewicz z Chrobrego i jeszcze jeden kozak na miarę Carbo. Skrzydła wraca Starzyński i potrzebujemy dwóch zawodników., Król z Motoru Hoti i Młynarczyk z ŁKS .w napadzie Rodado i Sobczak. taki skład na następny sezon bym widział. Uzupełnić to zdolną młodzieżą z rezerw i można grać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|