Curvaldinho napisał(a):

Gdyby połączył Wisłę z IT to:
1. wykorzystałby istniejące rozwiązania w Synerise dot. e-commerce w Wiśle Kraków zwiększając wydatnie przychody klubu z działalności gospodarczej (niech to będzie przychód z dnia meczu + pamiątki);
2. stworzyłby aplikację, dzięki której można byłoby łatwiej kupić bilet, szybciej wejść na stadion, szybciej i łatwiej zamówić coś z cateringu (coś jak automaty kolejkowe w McDonalds, tylko przez apkę)
i... dopiero teraz weszłoby AI, bo te dwa punkty to nie jest jakiś rocket science, na jaki promuje się JK.
|
O tym tutaj piszę od miesięcy. Wisła jest technologicznym skansenem nawet na tle części innych polskich klubów o zagranicy nie wspominając. Tymczasem stada pelikanów łykają bajki o nieistniejących algorytmach, systemach AI rojąc ułudy o technologicznym skoku klubu.