|
No i dalej jesteśmy na szóstym, a że strata większa to nie dziwne skoro jest prawie koniec sezonu. Zremisował z Lechią która nie grała nawet połowy tego co teraz. Żeby nie było, uważam, że Rude popełnia też idiotyczne błędy, jak choćby dzisiaj z trzymaniem Junci na boisku. Natomiast dalej uważam, że z Sobolewskim bylibyśmy jeszcze niżej w tabeli.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez grzesiek00 : 11.05.2024 o godz. 21:23.
|