grzesiek00 napisał(a):

|
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.
|
Na którym miejscu Sobolewski zostawił Wisłę?
Na szóstym z 4 punktami straty do lidera i 1 punktem straty do Lechii, z którą na wyjeździe zremisował.
Miałem cały czas nadzieję, że Rude to krok do przodu.
Nie zauważyłem, że stoimy nad przepaścią, a Rude ten krok wykonał.