Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.05.2024, 21:00
grzesiek00 napisał(a):Wyświetl post
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.
Na którym miejscu Sobolewski zostawił Wisłę?
Na szóstym z 4 punktami straty do lidera i 1 punktem straty do Lechii, z którą na wyjeździe zremisował.
Miałem cały czas nadzieję, że Rude to krok do przodu.
Nie zauważyłem, że stoimy nad przepaścią, a Rude ten krok wykonał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując