|
Miałem nadzieję, że Rude jednak w końcu zatrybi, ale tę nadzieję straciłem.
Oczywiście, może dywagować, że gdyby grał Carbo, gdyby sędziowie... ale to banialuki.
Puchar Polski (fajnie, że jest) okazał się tylko pudrowaniem gnijącego trupa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|