ciacho napisał(a):

|
Czy jest opcja, że wygramy 2 ostatnie mecze i nie wejdziemy do baraży?
|
Nie, Tychy grają z Łęczną więc jedna z tych dryżun będzie miała mniej niż 56, a Motor ma gorszy bilans z nami więc będziemy w top6.
Przy 56 jest 5% na 6 miejsce, pozostałe 95% to wyższe pozycje.
https://twitter.com/zagrosik/status/1789359193008329043