tak , mysle ze Rodado calym tym fantastycznym ( dla samego siebie) sezonem pokazal ze spokojnie bylby do wziaecia za 1 mln euro ...oczywiscie nie dla polskich druzyn , ale dla jakis rumunow , 2 niemcow , austryjakow, szwajcarow , skandynanwow itp itd ....... nie robie z Rodado goscia na top najlepszych lig w europie- ale dla tych przecietynych , to spokonie- a i dla takich klubow 1 mln euro za takiego (prawie) kompletnego grajka to zaden wydatek