Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.05.2024, 20:42
azor napisał(a):Wyświetl post
a to dobre jest bańkę euro za grajka z 7-8 drużyny ogórkowej ligi proponuje jeszcze klauzule, że jak w następnym sezonie nie awansujemy, to mają nam dopłacić 20% wartości, bo w końcu nas osłabili. Wielka Wisłę Kraków, Real Madryt 1 Ligi
tak , mysle ze Rodado calym tym fantastycznym ( dla samego siebie) sezonem pokazal ze spokojnie bylby do wziaecia za 1 mln euro ...oczywiscie nie dla polskich druzyn , ale dla jakis rumunow , 2 niemcow , austryjakow, szwajcarow , skandynanwow itp itd ....... nie robie z Rodado goscia na top najlepszych lig w europie- ale dla tych przecietynych , to spokonie- a i dla takich klubow 1 mln euro za takiego (prawie) kompletnego grajka to zaden wydatek
Odpowiedz cytując