FraMat napisał(a):

Szukanie usprawiedliwienia dla porażki w nieobecności Carbo jest rozpaczliwą próbą obrony trenera.
Że niby wszystko gra, jesteśmy świetni, mamy genialnego trenera tylko wicie rozumiecie, zabrakło Carbo.
Żałosne i śmieszne
|
Czegoś Ty taki krytyczny nie był dla Sobolewskiego? Wiecznie tylko było: poczekajmy, w końcu zaskoczy, bla bla bla.