Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1489
Stary 11.05.2024, 20:34
Drodzy Państwo, szkoda nerwów. Ani Rude nikt nie zwolni (bo "AI" wybrało, "AI" się nigdy nie myli), ani nawet gdyby sam się podał do dymisji to to i tak nic nie da dopóki Królewski będzie zarządzał klubem.

Radzę się przygotować na dalszą wegetację w I lidze (jest kasa z PP i potencjalnych eurow.......i) i dalsze wdrażanie innowacyjnych modeli zarządzania futbolem.
Odpowiedz cytując