|
Drodzy Państwo, szkoda nerwów. Ani Rude nikt nie zwolni (bo "AI" wybrało, "AI" się nigdy nie myli), ani nawet gdyby sam się podał do dymisji to to i tak nic nie da dopóki Królewski będzie zarządzał klubem.
Radzę się przygotować na dalszą wegetację w I lidze (jest kasa z PP i potencjalnych eurow.......i) i dalsze wdrażanie innowacyjnych modeli zarządzania futbolem.
|