Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 11.05.2024, 20:25
Curvaldinho napisał(a):Wyświetl post
Gdyby połączył Wisłę z IT to:
1. wykorzystałby istniejące rozwiązania w Synerise dot. e-commerce w Wiśle Kraków zwiększając wydatnie przychody klubu z działalności gospodarczej (niech to będzie przychód z dnia meczu + pamiątki);
2. stworzyłby aplikację, dzięki której można byłoby łatwiej kupić bilet, szybciej wejść na stadion, szybciej i łatwiej zamówić coś z cateringu (coś jak automaty kolejkowe w McDonalds, tylko przez apkę)
i... dopiero teraz weszłoby AI, bo te dwa punkty to nie jest jakiś rocket science, na jaki promuje się JK.
jak u nas sieciowy internet nie działa na meczu na którym jest powyżej 15k luda
Odpowiedz cytując