Cytat:
|
No nic to jeden mecz kiedy rywal był półkę wyżej, prawdopodobnie baraże przegraliśmy w co najmniej pięciu innych meczach, a nie dziś...
|
Jeden mecz bo to jedyny powazny rywal w tej lidze. Na jesieni Lechia z nami gówno zagrała bo jeszcze miała skład z dupy (chyba grali innym składem) ewentualnie dopiero się poznawali i zgrywali. Na wiosnę jak ruszyłą to nas rozjebala jak szmaty jakieś.
Być może tak sam za tydzień nas jebnie GKS, który na wiosnę jako druga drużyna w I lidze trzyma jakikolwiek poziom.
Zaraz za nimi jest Arka, z którą też wiele nie zawojowaliśmy na wiosnę, a na jesieni te 5:1 to był nasz wypadek przy pracy. Wtedy Arka była niżej w tabeli.
Także top ligi pokazał nam w jakiej piździe jesteśmy. My i reszta zespołów od top 4 w dół to jest poziom gówna. Co kolejkę przerzucamy się tym gównem i najmniejsi gówniarze załapią się do top 6.
2 rok w I lidze, budowanie zespołu i jesteśmy tak ciency, że po prostu wstyd.
I tak mamy szczęście, że jest taki system rozgrywek bo zawsze można fartem załapać się do top 6, a później fartem awansować. Inaczej z takim właścicielem to nigdy byśmy do top 2 się nie załapali na koniec sezonu.