Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 11.05.2024, 20:14
Mecz z Lechią powinien być jednym z wielu, może nawet o nic, ale jak się stawia wynik w PP ponad awans do esa to tak jest że z liderem gra się z nożem na gardle. Gratuluję Lechii, bo ma zespół na esa. I to na coś więcej niż walkę na spadek. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania

Uczucie wstydu po nie zakwalifikowaniu się do baraży będzie jeszcze gorsze od tego wp******u od Puszczy 1-4. To jest niesamowite że do tego doprowadzono. To była wręcz sztuka by zagrać tak fatalna rundę. Rude z ekipą naprawdę się postarali.
Odpowiedz cytując