|
Mecz z Lechią powinien być jednym z wielu, może nawet o nic, ale jak się stawia wynik w PP ponad awans do esa to tak jest że z liderem gra się z nożem na gardle. Gratuluję Lechii, bo ma zespół na esa. I to na coś więcej niż walkę na spadek. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania
Uczucie wstydu po nie zakwalifikowaniu się do baraży będzie jeszcze gorsze od tego wp******u od Puszczy 1-4. To jest niesamowite że do tego doprowadzono. To była wręcz sztuka by zagrać tak fatalna rundę. Rude z ekipą naprawdę się postarali.
|