Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 11.05.2024, 20:11
Tak patrzę na powtórkę tego karnego z Colleyem... Pomijając fakt, że było tam dwóch naszych i Colley mógł tylko stać to... przecież ten latynos otarł się lekko o kolano tylko zrobił to bardzo dynamicznie przez co wydawać się mogło, że faul jak nic. Podobna sytuacja była w Sosnowcu z Sobczakiem... tylko Sobczak biegł i przewrócił się jak wóz z węglem bez żadnej dynamiki stąd też nie został podyktowany karny...

Ale tak jak pisałem, czy był karny czy nie, czy prowadzilibyśmy 3:1 do przerwy to i tak LEchia strzeliłaby tyle co trzeba.

No nic to jeden mecz kiedy rywal był półkę wyżej, prawdopodobnie baraże przegraliśmy w co najmniej pięciu innych meczach, a nie dziś...

Jak w takiej gównianej lidze nie można było nie zając miejsca 4-6? To jest skandal... Jeszcze baraże u siebie dałyby jakąś kasę z biletów... a tu nie dość, że kasy nie będzie to najprawdopodobniej nawet meczu barażowego na wyjeździe.

Jak to KOALIK pisał.... trzeba Cupiała prosić na kolanach o pare baniek euro lol

Odpowiedz cytując