|
No i tak się kończą eksperymenty. Niestety kto jak kto ale trener rywali miał rację przed meczem. Jego drużyna nie mogła obawiać się Wisły z tym trenerem.
Fajnie być nazywanym hejterem już od 2 wiosennej kolejki gdy oddajemy bez walki mecz z Tychami u siebie. Teraz wypada chyba nazwać 90% kibiców hejterami, bo im się wyniki nie podobają.
|