Jagul napisał(a):

|
Wynik kompletnie nie oddaje wydarzeń na boisku. Tutaj 1-6 byłoby adekwatne.
|
A równie dobrze moglismy prowadzić 2:0 gdyby Goku nie zachował się jak Goku. Aczkolwiek i tak byśmy tego nie dowieźli. Jakby Lechia potrzebowała strzelić 5 to by strzeliła.