|
Przecież Rude w styczniu twierdził, że kadra jest kompletna i wzmocnien nie trzeba. Później się okazało, że jednak potrzeba ale na pewno nie w pomocy, bo szukaliśmy na inne pozycje. Później się okazało, że nawet napastnik potrzebny, a na koniec jakoś na doczepkę i pomocnik, ale się nie udało bo był połamany i akurat leżał na OIOMie z połamaną nogą w 10 miejscach w dniu testów medycznych.
Także jak winić o cokolwiek, kogokolwiek to Rude, Kiko i Jarusia za to, ze mieli w chuju wzmocnienia, a pomocnika szukali na ostatnią chwilę i nikogo nie znaleźli.
Udawanie co kolejkę, że wczoraj wina Krzyżanowskiego a dzisiaj braku Carbo, pojutrze sędziego i .... wie kogo to czyste pariasowanie.
Jesteście zwykłymi pariasami, którzy nie umieją wziąć na klatę rzeczywistości, starać się i zapierdalać, wolicie się bawić w układy i wmawianie sobie i wszystkim, że jedyną winą na chujowiznę Krolewskiego czy Rude jest czynnik x lub y.
Oczywiście się gracze ważni i wazniejsi. Przykładowo bez Rodado pewnie byśmy byli dzisiaj na 10 miejscu. Niemniej, Jaro jest w Wiśle 5 lat, klub buduje 2 sezon, gramy w cienkiej I lidze. Tu wiele nie trzeba ani kasy, ani ogarnięcia. Mimo to w Wiśle bez zmian, zero ambicji i zapierdalania, tylko wieczne wymóweczki.
A pariasi dalej się ciesza jak jest pięknie i jakie nas szczęscie kpnęło bo mamy Kiko, Rude i Zaskrońca. Wy macie mózgi przeprane fest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|