Temat
:
32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
roki9
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline
#
119
11.05.2024, 20:04
Dziś przy Reymonta zagrała najlepsza drużyna w tym sezonie. Szkoda że nie było to Wisła, nie byli to nawet Widzew czy Piast, a Lechia. Gratulacje dla nich, bo naprawdę byli dziś zdecydowanie lepsi, a wynik tego nie odzwierciedla
roki9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do roki9
Znajdź inne posty napisane przez roki9