Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1483
Stary 11.05.2024, 20:02
Przecież my za potężnego trenera Rude nie zagraliśmy ANI JEDNEGO meczu, który byśmy pewnie wygrali, byli wyraźnie lepsi i kontrolowali go od początku do końca. W pierwszej kur.a lidze!!!
Odpowiedz cytując