Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 11.05.2024, 20:01
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Rodado ma jeszcze rok kontraktu- ja bym zyczyl zeby chlopaka sprzedac za 1 mln euro - i troche na nim zarobic - po takim sezonie , nie jest to niemozliwe

a to dobre jest bańkę euro za grajka z 7-8 drużyny ogórkowej ligi proponuje jeszcze klauzule, że jak w następnym sezonie nie awansujemy, to mają nam dopłacić 20% wartości, bo w końcu nas osłabili. Wielka Wisłę Kraków, Real Madryt 1 Ligi
Odpowiedz cytując