gizmowisla napisał(a):

|
Rodado ma jeszcze rok kontraktu- ja bym zyczyl zeby chlopaka sprzedac za 1 mln euro - i troche na nim zarobic - po takim sezonie , nie jest to niemozliwe
|
a to dobre jest

bańkę euro za grajka z 7-8 drużyny ogórkowej ligi

proponuje jeszcze klauzule, że jak w następnym sezonie nie awansujemy, to mają nam dopłacić 20% wartości, bo w końcu nas osłabili. Wielka Wisłę Kraków, Real Madryt 1 Ligi
