Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 11.05.2024, 19:52
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Haha.... Miałem napisać: uprzedzając to co napisz Markus, czyli przegraliśmy przez brak środka - Carbo...
Każdy mógł sam zobaczyć jak gra środek pola Wisły z Carbo, a jak z Sapałą.

W ilości odbiorów, wygranych pojedynków jeden na jeden, podań progresywnych, ustawianiem się w asekuracji, zamykaniem przestrzeni itd. między jednym, a drugim jest przepaść. Dziś ta przepaść owocowała nieblokowaniem rywalom możliwości podań, słabiutkim doskokiem, nietrzymaniem ustawienia, koszmarną asekuracją. Dawała paliwo Lechii i odbierała je nam.

To był jeden z głównych powodów porażki w tym meczu bez względu na to, jak bardzo chciałbyś deprecjonować znaczenie Carbo dla tego zespołu. Jeszcze lepiej operujący piłką skrzydłowi Pogoni niż skrzydłowi Lechii tacy jak Grosicki, przy dobrze grającym Carbo mieli więcej czy mniej do powiedzenia?

Tak, Rude robi błąd wystawiając do gry takiego Sapałę, choć prawdą jest też to, że na tej pozycji lepszego jakościowo zmiennika dla Carbo w Wiśle nie widać.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując