Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 11.05.2024, 19:42
Mamy dziurawy skład i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Gdyby tak nie było, to byśmy nie przewalali co drugiego meczu. 30% zawodników do wymiany, będzie równy poziom, to można myśleć o regularności

Jakby nie Rodado, to by było już po zabawie
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 11.05.2024 o godz. 19:48.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując