thechris napisał(a):

|
Życzę Angelowi Rodado aby w przyszłym sezonie zagrał w klubie na miarę swoich umiętności.
|
Rodado ma jeszcze rok kontraktu- ja bym zyczyl zeby chlopaka sprzedac za 1 mln euro - i troche na nim zarobic - po takim sezonie , nie jest to niemozliwe