|
przyjechała lepsza drużyna i nam najebała. to w zasadzie cud, że strzeliliśmy trzy bramki. punkty stracone z Resovią i Zagłębiem bolą podwójnie, moglibyśmy po prostu przegrać, coś wyszarpać w Katowicach i nastawiać się na baraże gdzie zagralibyśmy z kimś z naszej galaktyki. z brakiem zmiany Junki totalny absmak, to przecież śmierdziało czerwem już w I połowie
|