Książę Palownik napisał(a):

|
Akurat to całe szczęście że na nas nie trafiło. Przypomnisz to sobie za 3-4 lata kiedy Lechia będzie ogłaszać bankructwo bo inwestor znajdzie sobie lepszą okazję inwestycyjną w Japonii albo Chile.
|
Wolałbym w międzyczasie pooglądać sobie 3-4 lata Wisłę w E-Klasie, bo my ogłaszamy bankructwo za rok.