Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 11.05.2024, 19:20
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Akurat to całe szczęście że na nas nie trafiło. Przypomnisz to sobie za 3-4 lata kiedy Lechia będzie ogłaszać bankructwo bo inwestor znajdzie sobie lepszą okazję inwestycyjną w Japonii albo Chile.
Wolałbym w międzyczasie pooglądać sobie 3-4 lata Wisłę w E-Klasie, bo my ogłaszamy bankructwo za rok.
Odpowiedz cytując