Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 11.05.2024, 19:14
Z tym trenejro i tym sztabem nic się nie uda. Po 2 latach jeśli będą jakieś środki , to trzeba to wszystko rozjebać i na szybko budować coś oparte o inną filozofię.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 11.05.2024 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując