Temat
:
32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
105
11.05.2024, 19:09
Nie wiem czy w 1 lidze można mówić o jakiejś kulturze gry , ale Lechia nas rozjebała dziś jak gnój po polu , piłka chodziła jak po sznurku i myślę ,że nawet 11 na 11 byśmy nie mieli dużych szans ,żeby to wygrać.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82