Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 11.05.2024, 19:09
Nie wiem czy w 1 lidze można mówić o jakiejś kulturze gry , ale Lechia nas rozjebała dziś jak gnój po polu , piłka chodziła jak po sznurku i myślę ,że nawet 11 na 11 byśmy nie mieli dużych szans ,żeby to wygrać.
Odpowiedz cytując