Stelio napisał(a):

|
Urfer szef, krolewski leszcz. To mogliśmy być my przypominam...
|
Akurat to całe szczęście że na nas nie trafiło. Przypomnisz to sobie za 3-4 lata kiedy Lechia będzie ogłaszać bankructwo bo inwestor znajdzie sobie lepszą okazję inwestycyjną w Japonii albo Chile.