Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 11.05.2024, 19:05
A ile my wydaliśmy w dwa lata na ten szrot co u nas gra? Oni mają Tomasza Neugebauera, a my mamy wonderkida Dudusia.
Rozumiem, że taki Neugebauer ich kosztował fortune, tak samo Pila, Sezonienko, Zjawiński czy Sypek? Lechia wyglądała jak drużyna i na boisku robiła z nami co chciała, nasi dzisiaj nie dojechali.
Odpowiedz cytując