Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 11.05.2024, 19:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jakie bzdury?
Z tymi 12 milionami. To, ze sobie sami przelali pieniadze z jednego klubu do drugiego, bedac wlascicielami obu tych klubow to nie jest zaden wydatek. Zaplacili jedynie za tego Slowaka, ktory zreszta dzisiaj nie zagral.
Odpowiedz cytując