|
Kasę mieć to jedno, ściągnąć do zespołu ludzi, którzy znają się na rzeczy to drugie. Ale kto ma to zrobić? Królewski?
O ile nie wykręcimy jakiegoś niesamowitego rezultatu w europejskich pucharach, to frekwencja w przyszłym sezonie będzie naprawdę kiepska... Bo ile sezonie z rzędu można oglądać kopanie się po głowach jakiś gości, którym odcina myślenie? Drużynę buduje się od obrony, a nie że mamy Rodado i jakoś to będzie. Do wymiany jest cały blok obronny i co najmniej połowa pomocników
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|