Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 11.05.2024, 18:31
I tak odpadlibyśmy w tych barażach. Lepiej tam nie wejść i nie robić sobie nadziei. Dzisiejsza strata punktów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Bardziej bola remisy z Resovią i Zagłębiem.
Odpowiedz cytując