Temat
:
32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
Od: 08.2015
Offline
#
82
11.05.2024, 18:31
I tak odpadlibyśmy w tych barażach. Lepiej tam nie wejść i nie robić sobie nadziei. Dzisiejsza strata punktów nie jest dla mnie zaskoczeniem. Bardziej bola remisy z Resovią i Zagłębiem.
kbr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kbr
Znajdź inne posty napisane przez kbr