Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 11.05.2024, 18:23
Markusiku,

Ile punktów straty miała Wisła do lidera po rundzie jesiennej?

Trzy.

Ile ma teraz?

Piętnaście.

Brak słów.

Żenada...


Alberciku Rude, Kikusiu Ramirezie...

Jedno wielkie...

Wypier..... z Wisły!

Razem z Królewiczem Grabarzem Wisły.

Jesteśmy coraz bliżej kolejnej największej kompromitacji w historii Wisły.

Najpierw spadek rodzinny, potem hiszpański wstyd z Puszczą, a teraz nawet baraży nie będzie...

A mówiłem wielokrotnie?

Po .... było zatrudniać tych hiszpańskich amatorów...

Lepszych Hiszpanów znalazłoby się wśród handlujących owocami na Placu Imbramowskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.05.2024 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując