|
Markusiku,
Ile punktów straty miała Wisła do lidera po rundzie jesiennej?
Trzy.
Ile ma teraz?
Piętnaście.
Brak słów.
Żenada...
Alberciku Rude, Kikusiu Ramirezie...
Jedno wielkie...
Wypier..... z Wisły!
Razem z Królewiczem Grabarzem Wisły.
Jesteśmy coraz bliżej kolejnej największej kompromitacji w historii Wisły.
Najpierw spadek rodzinny, potem hiszpański wstyd z Puszczą, a teraz nawet baraży nie będzie...
A mówiłem wielokrotnie?
Po .... było zatrudniać tych hiszpańskich amatorów...
Lepszych Hiszpanów znalazłoby się wśród handlujących owocami na Placu Imbramowskim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.05.2024 o godz. 18:25.
|