Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 11.05.2024, 18:20
Po pierwsze - zawalił Rude zostawiając Junkę. Po drugie - bez Carbo nie mamy środka pola, Sapała nie potrafi grać w obronie. Po trzecie - nasza linia obrony to mem. I po czwarte - Frankowski dyktował miękkie karne dla Lechii, ale kartek za dwue nakładki Khlania to już nie było.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując