Jagul napisał(a):

Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego
|
Pierwszy do jebania to jest Goku. Drugi kutas Frankowski.
A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA.
Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić.