Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 11.05.2024, 18:14
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego
Pierwszy do jebania to jest Goku. Drugi kutas Frankowski.

A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA.

Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując