|
Szczerze mówiąc to myślałem że tak jak dziś Lechia to zaprezentuje się Pogoń w finale, czyli 2 półki lepiej od nas. Wynik sporo lepszy niż gra, zasłużony awans Lechii, no mają w składzie konkretnych piłkarzy.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|