Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 11.05.2024, 14:41
Najpierw wygrajmy dzisiaj, co może być bardzo trudne.
Już tak było w sezonie spadkowym - wszyscy grali pod nas, tylko my dawaliśmy non stop ciała.

Także patrzmy się na siebie.
Niemniej - jeżeli nasza Wisła nie jest w stanie wygrać u siebie z Lechią czy powalczyć o punkty w Katowicach - to w barażach i tak nie ma czego szukać.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując