skarabeus napisał(a):

Jaroo,
ja tez krytykuje i krytykowac bede.... kiedy jest do tego powod.
Ale nie brakuje mi tez obiektywizmu, i kiedy jest powod do powiedzenia czegos pozytywnego to to robie. Tobie brakuje rozsadku w tej krytyce.
Dostrzegam szanse dla Wisly, czy bedzie wykorzystana to zupelnie osobny rozdzial, ale trzymam kciuki, zeby tak sie stalo.
|
Widzisz dla niektórych, pozytywny obrót spraw to klęska. Zaraz okażesz się oszukanym.
