Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3801
Stary 11.05.2024, 13:40
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jaroo,

ja tez krytykuje i krytykowac bede.... kiedy jest do tego powod.
Ale nie brakuje mi tez obiektywizmu, i kiedy jest powod do powiedzenia czegos pozytywnego to to robie. Tobie brakuje rozsadku w tej krytyce.

Dostrzegam szanse dla Wisly, czy bedzie wykorzystana to zupelnie osobny rozdzial, ale trzymam kciuki, zeby tak sie stalo.
Widzisz dla niektórych, pozytywny obrót spraw to klęska. Zaraz okażesz się oszukanym.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując