Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3800
Stary 11.05.2024, 13:23
Jaroo,

ja tez krytykuje i krytykowac bede.... kiedy jest do tego powod.
Ale nie brakuje mi tez obiektywizmu, i kiedy jest powod do powiedzenia czegos pozytywnego to to robie. Tobie brakuje rozsadku w tej krytyce.

Dostrzegam szanse dla Wisly, czy bedzie wykorzystana to zupelnie osobny rozdzial, ale trzymam kciuki, zeby tak sie stalo.
Odpowiedz cytując