|
Jaroo,
ja tez krytykuje i krytykowac bede.... kiedy jest do tego powod.
Ale nie brakuje mi tez obiektywizmu, i kiedy jest powod do powiedzenia czegos pozytywnego to to robie. Tobie brakuje rozsadku w tej krytyce.
Dostrzegam szanse dla Wisly, czy bedzie wykorzystana to zupelnie osobny rozdzial, ale trzymam kciuki, zeby tak sie stalo.
|