Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.05.2024, 13:19
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przecież wg myślenia "żeby w ogóle załapać się do baraży ", to wynik GKSu jest dla nas najlepszy z możliwych.
Dokładnie. Nie wiem skąd te płacze nad wygrana Gieksy.

Każdy wynik w tym meczu nam coś dawał, ale w teorii nie musimy się na nikogo oglądać poza Płockiem w walce o 3 miejsce. "Wystarczy" wszystko wygrywać do końca.

Gdyby wygrały Tychy to w teorii musielibyśmy patrzeć na nich i Płock i maksymalny wynik bez oglądania się na resztę to byłaby 5 pozycja.

Po meczu Motoru i Tychów z Gieksa możemy być odrobinę spokojniejsi o miejsce barażowe. Pod warunkiem że dzisiaj wygramy. Jeśli do tego potknie się Łeczna i Płock to w praktyce sztuka to będzie wypaść z baraży.
Odpowiedz cytując