Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3799
Stary 11.05.2024, 11:57
Po spadku i po braku awansu było jedno wielkie samouwielbienie i bajeczki o ratowaniu.

Bądźmy poważni.

Tu z tymi nic się nie zmieni.

Wiadomo, klakierzy będą dalej uprawiać wazelinę, podobnie jak skompromitowani dziennikarze krakowscy, którzy chodzą na smyczy Jarka i reszty.
Odpowiedz cytując