s1mone napisał(a):

Ja bardzo czarno widzę nasze szanse na baraże i baraże same w sobie.
Trzeba wygrać ok 4 z 5 najbliższych meczy. Kiedy my ostatnio wygraliśmy 4 z 5?
Jestem realistą, raczej to pie**olnie.
|
Od grudnia do lutego wygraliśmy 5 z 6 spotkań, , czego 2 w PP.