Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.05.2024, 22:10
To trzeba wygrać, tu nie ma żadnej dyskusji.

Oglądaliście dziś Katowice? Moim zdaniem to jest dobra drużyna. Ładnie rozgrywają piłkę, szukają przestrzeni, środek pola bardzo ładnie wychodzi do podań, zawodnicy zmotywowani, pracowici.

Mimo wszystko w mojej opinii lepiej że Katowice dziś wygrały: dzięki temu mamy sprawy we własnych rękach. Katowice w ostatniej kolejce mają wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie będzie chciała świętować awansu przegrywając mecz.

Teraz piłka po naszej stronie. Trzeba to wygrać i to jest sprawdzian, czy Wisła mentalnie w ogóle dorosła do walki o awans.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując