Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
3793
09.05.2024, 20:44
Lechia ma spłacić dwóch zawodników i rozliczyć się z jakąś firmą. W sumie 700 tysięcy zł. Mają 5 dni żeby sprawy wyprostować. To nie są jakieś tam ogromne pieniądze i w przyszłym tygodniu licencja będzie.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin