adfurle napisał(a):

|
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.
|
9 pkt Płocka? W tym 2 mecze na wyjazdach? To by oznaczało że wygrają łącznie 6 spotkań z rzędu.
Domów bym na to nie stawiał.